Prowadzisz szybko rozwijającą się firmę i zbliżasz się do obowiązku przejścia na pełną księgowość? Potrzebujesz wsparcia w tym zawiłym procesie? Nie martw się, uzyskasz je nawiązując z nami współpracę.  Poprowadzimy pełną księgowość małych i dużych firm. Mamy duże doświadczenie w zakładaniu ksiąg nowych i już istniejących przedsiębiorstw. Pomożemy Ci tak zorganizować księgowość, że stosy dokumentów, rozliczenia, sprawozdania, statystyki czy podatki przestaną być zmartwieniem – my zajmiemy się spełnianiem tych obowiązków a Ty dostaniesz gotowe dane. Proponujemy najlepsze rozwiązania, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Warto zobaczyć, co przygotowaliśmy i jak wiele można dzięki nam zyskać. Na naszą propozycję składa się m.in. obsługa księgowa firm Wrocław jest miastem, gdzie mieści się nasza siedziba, dlatego dostępną ofertę kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorstw z województwa dolnośląskiego.

Księgowość spółek

Chcesz założyć spółkę, ale nie wiesz jakie formalności musisz wypełnić? Przyjdź do nas, wskażemy Ci co po kolei musisz zrobić jeszcze  przed rozpoczęciem działalności, tak aby już na samym początku nie popełnić błędów, które mogą skutkować karami finansowymi. Pomożemy Ci także wybrać optymalną wersję rozliczeń podatkowych oraz opracujemy dla Twojej spółki politykę rachunkowości. Opłacanie podatków i prowadzenie codziennych rozliczeń to także zadania, jakie uwzględnia księgowość spółek Wrocław jest miejscem, w którym prowadzimy swoją działalność. To właśnie w tym mieście można odwiedzić nasze biuro rachunkowe.

Prowadzenie ksiąg rachunkowych

Musisz wiedzieć, że przedsiębiorcy, którzy mają prawny obowiązek prowadzenia ksiąg rachunkowych muszą te księgi prowadzić rzetelnie. Obowiązek ten wynika z ustawy o rachunkowości i z ustaw podatkowych. Korzystając z usług firmy Profica, zyskujesz pewność, że żadna kontrola skarbowa lub jakikolwiek audyt zewnętrzny nie podważy rzetelności ksiąg Twojej firmy. Zawsze na czas (nie na ostatnią chwilę) uzyskasz informacje o zobowiązaniach podatkowych. Zostaw nam prowadzenie księgowości Wrocław to miasto, na terenie którego wspieramy działalność przedsiębiorców.

Wato wiedzieć, że odpowiednio prowadzona księgowość pozwala nie tylko uniknąć kłopotów karno-skarbowych, ale potrafi dostarczyć cennych informacji do zarządzania przedsiębiorstwem. Ułatwia dokładne przeanalizowanie poniesionych wydatków i znalezienie oszczędności. Potrzebne jest do tego doświadczenie w opracowywaniu polityki rachunkowości, a następnie w codziennej pracy księgowego. Powierz nam prowadzenie ksiąg rachunkowych Wrocław jest miejscem naszej siedziby, jednak ofertę dedykujemy również przedsiębiorcom działającym na całym terenie Dolnego Śląska.

Sprawozdawczość finansowa

Jednym z głównych obowiązków formalnych spoczywających na właścicielach firm lub zarządach spółek jest odpowiedzialność za terminowe sporządzanie sprawozdań finansowych. Sprawozdanie finansowe ma ściśle określoną strukturę. Do jego elementów zalicza się: bilans, rachunek zysków i strat, rachunek przepływów pieniężnych, zestawienie zmian w kapitale własnym oraz informacje dodatkowe. Stanowi ono podstawę sporządzenia rozliczeń podatkowych. Bardzo często jest też wymagane przez banki lub inne instytucje finansowe np. GPW. Rzetelne, ale też odpowiadające oczekiwaniom odbiorcy, sprawozdania finansowe są bardzo istotnym elementem rzeczywistości gospodarczej każdego przedsiębiorstwa. Nasza oferta to zarówno prowadzenie ksiąg rachunkowych, jak również rzetelna i nowoczesna sprawozdawczość finansowa Wrocław jest miastem, gdzie mieści się wiele przedsiębiorstw, którym chcielibyśmy zaoferować nasze usługi.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Profica jest zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów posiadających wieloletnią praktykę na stanowiskach kierowniczych w prowadzeniu księgowości firm o profilu handlowym, produkcyjnym oraz usługowym pełnej księgowości firm. Swoje usługi polecamy w szczególności przedsiębiorstwom pragnącym się rozwijać. Jesteśmy pasjonatami. Chcemy  nie tylko księgować dokumenty i  prawidłowo wyliczać podatki, ale również doradzać, optymalizować, współpracować przy opracowywaniu budżetów i kontrolować ich realizację. Pragniemy być pomocni przy tworzeniu  długookresowych strategii rozwoju przedsiębiorstwa. Prowadzimy audyty wewnętrzne. Naszym klientom zapewniamy wsparcie przy wdrożeniach nowych systemów klasy ERP.

Profica to profesjonalna pełna księgowość Wrocław jest miejscem, gdzie możesz odwiedzić nasze biuro księgowe w celu uzgodnienia warunków współpracy. Zapraszamy serdecznie do bezpośredniego kontaktu.