Jedną ze specjalizacji naszej kancelarii jest kompleksowa obsługa kadrowo płacowa firm. Świadczymy wszystkie standardowe usługi w tym zakresie :

– sporządzanie umów dotyczących stosunku pracy (umów o pracę, dzieło i zleceń),

– naliczanie  listy płac,

– wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu,

– sprawdzanie rozliczeń delegacji,

– sporządzanie deklaracji do ZUS i sporządzanie deklaracji podatkowych,

– prowadzenie akt osobowych

– wystawianie świadectw pracy,

– wspieranie przedsiębiorcy w trakcie kontroli prowadzonych przez ZUS oraz PIP,

Naszym atutem w tej dziedzinie jest to, że zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów którzy posiadają duże doświadczenie w rozliczaniu wszelkich specyficznych form zatrudnienia i wynagradzania (zmianowy czas pracy, równoważny czas  pracy, nadgodziny, kontrakty menadżerskie, powołania  itp.). Szczególnie przy dużej liczbie osób zatrudnionych zachęcamy do skorzystania z doświadczonej naszych pracowników w kwestii takiej jak kadry i płace Wrocław to miasto, w którym pomagamy przedsiębiorcom, kierując do nich swoją ofertę.

Obsługa kadrowo-płacowa firm

Obsługa kadrowo płacowa odgrywa dla każdej firmy ważną rolę pośrednika między pracodawcą a pracownikami. Pracownicy czują się bezpiecznie jeśli nie ma pomyłek w naliczaniu wynagrodzeń i wymiaru urlopu a ich wszystkie sprawy są załatwiane szybko i profesjonalnie. Profesjonalna obsługa kadrowo płacowa to również bezpieczeństwo dla pracodawcy, bo to specjaliści zapewniają organizację spraw pracowniczych i wypełniają wszelkie formalności, włącznie z reprezentacją w czasie kontroli ZUS, PIP. Śledzą zmieniające się przepisy i aktualizują sposób prowadzenia spraw pracowniczych, jak również dbają o terminowe spełnianie zobowiązań wynikających z zawartych umów. To wszystko oferuje nasza kancelaria księgowa.

Przedsiębiorcy mogą korzystać z wysokiego poziomu naszych kompetencji i skupić się na swojej podstawowej działalności. Kancelaria dysponuje nowoczesną technologią w dziedzinie obsługi kadr i płac, dzięki czemu właściciel firmy nie musi ponosić własnych nakładów, a jednocześnie zyskuje wysoką jakość i nowoczesność obsługi w oparciu o sprawdzone procedury. Istotną dla przedsiębiorcy korzyścią wynikającą z outsourcingu zadań działu kadr i płac jest też redukcja kosztów zatrudniania w przedsiębiorstwie.

Jeżeli interesuje Cię profesjonalna obsługa kadrowa Wrocław obfituje w wiele biur oferujących wsparcie w tym zakresie, jednak to współpraca z naszą kancelarią zapewni Ci pełne bezpieczeństwo i okaże się doskonałym wyborem. Szczegółowy zakres obowiązków specjalistów naszej kancelarii zajmujących się sprawami kadrowo-płacowymi jest ustalany indywidualnie w zależności od potrzeb danej organizacji.

 

W naszej ofercie również: